בית ספר לנהיגה ברעננה

בית ספר לנהיגה ברעננה

אם הילד שלכם עבר את שלב הגשת הטופס הירוק, את מבחן התאוריה ובו זמנית הגיע לגיל 16.5 את המאמר הזה, אני, קובי דרייב, אקדיש לכם.  לצד כל החברים שכבר לומדים נהיגה, חשוב שאתם ההורים תסייעו לו לבחור את המורה הנכון ביותר- זה שיקבל שיעורי נהיגה נכונים ובטוחים. אז איך אתם תכוונים לעזור לילדכם לבחור מורה שיהיה גם נעים הליכות וגם מקצוען בכל שלב ושלב מתהליכי הלמידה?  במיוחד עבורכם, כל הטיפים  לבחירת בית ספר לנהיגה ברעננה עם מטרה אחת- השגת הרישיון המיוחל ללא מפגעים בדרך!

איך תבחרו בית ספר לנהיגה ברעננה

איך לבחור בית ספר לנהיגה ברעננה? ההחלטה על בחירת מורה נהיגה נכון צריכה להיות בידי הילדים שלכם, מאידך, חשוב מאוד כי תהוו תפקיד חשוב בהחלטה זו ואף תפקחו על התהליך בכדי לוודא כי הילד שלכם בחר נכון! אז לפני הכול, נסו לשכנע את הילד שלכם שיתיר לכם להצטרף לשיעור- זו עלולה להיות משימה לא פשוטה, אבל חשוב לנסות. כאמור, דברים שרואים מכאן לא רואים משם ולכן, ראוי להשיג חוות דעת נוספת כבר כבר בנסיעת המבחן הראשונה. יש לחשוב בבהירות ולא לשלול במהירות מורה תוך כדי תשומת לב לפרטים הקטנים. אז למה צריך לשים לב? אם המורה מעשן בשיעור, אם הוא מתעסק עם הנייד יתר על המידה או לא אוסף או מחזיר את הילד לנקודה קרובה- כל אלו תסמינים מעוררים חשד. זכרו שלא  לשלול את עצמאותו והחלטותיו של ילדכם ומאידך, כן חשוב בו זמנית ובעדינות המרבית לסייע לו בקבלת ההחלטות.

קובי דרייב – נותנים לך להרגיש בטוח על הכביש

בית ספר לנהיגה ברעננה המחשיב את עצמו כדבר הבא, הוא אחד כזה שיידע את הרגישויות ויכיר את ילדכם עד כמה שניתן. אתם ההורים-  גשו רגע אל תכונות האופי של ילדיכם, שאלו את עצמכם, האם הוא לומד מהר או לאט? מקבל ביקורת? קולט בצורה מהירה? ועכשיו לשלב הבא. עכשיו, וודאו כי המורה אכן יכול לתת מענה ליתרונות והחסרונות של ילדכם. והיה והמורה הנבחר חיובי, מעודד, מלמד בצורה בטוחה ויודע "איך לומר את הדברים" ייתכן ואתם בכיוון הנכון. במידה ואתם יודעים את התשובות הנ"ל אפשר להמשיך לשלב הבא- שלב הצבת המטרות. האם ילדיכם רוצה ללמוד על רכב אוטומט או ידני? האם הוא רוצה ללמוד על קטנוע או שאולי מעדיף אופנוע? השלב האחרון מתייחס למסגרת התקציבית שלכם. שיעור נהיגה אורכו 40 דק' .

לבירור פרטים ומחיר התקשרו –  09-7459272

מחפשים מורה נהיגה נכון לילדכם? קובי דרייב- ביקשתם? קיבלתם!