בית ספר לנהיגה בהוד השרון

בית ספר לנהיגה בהוד השרון

אין ספק כי הרכב הפרטי משרת אותנו בכל עת ובכול מצב החל מנסיעות בתוך המשפחה, לעבודה ואפילו לשימושים עסקיים מגוונים. אז אולי, לימוד על רכב פרטי ייחשב המוכר והנדרש ביותר.

מאידך, חשוב ואפילו מומלץ להיות ערוכים לו לפני שמממשים רישיון עליו. אז מה יידרש מכם בכדי ליישם לימודי נהיגה בהוד השרון?

רוצים ללמוד נהיגה על רכב ידני/ אוטומטי בדרגה B? קובי דרייב מכין אתכם לעצמאות בטוחה באמצעות כמה דברים שחשוב לדעת לפני הוצאת רישיון על רכב פרטי.

בית ספר לנהיגה בהוד השרון – כל המידע ללימודי נהיגה בטוחים

גרים בהוד השרון ומחפשים בית ספר לנהיגה בהוד השרון? את הלימוד הזה תתחילו בהליך מקצועי ומעמיק בהתאם לחוקי התעבורה והמטרה?

להשיג רישיון על רכב פרטי על פי כל רזי הבטיחות ובהתאם למה שמשרד התחבורה דורש ומכיר בו! בית הספר של קובי דרייב מציע לכם את כל האפשריות תחת קורת גג אחת. גרים באזור הוד השרון? במיוחד עבורכם בית ספר לנהיגה בהוד השרון שיודע בדיוק איך להעביר אתכם שיטת לימוד ייחודית עם רישיון שהוא תוצר של לימודים בטוחים.

אז מהם התנאים בכדי לקבל רישיון נהיגה על רכב פרטי? קודם כל גיל מינימאלי של 16.5. את הטסט תוכלו לעשות החל מגיל שש עשרה ותשעה חודשים.

משך כל שיעור, 40 דק' כאשר כמות השיעורים המחייבים אתכם- 28 שיעורים לכל היותר.

הוצאת רישיון על רכב אוטומט יעניק מן הסתם לימוד על גיר אוטומטי. לומדים על גיר רגיל? תוכלו לקבל רישיון גם על רכב רגיל וגם על רכב אוטומט.

מאידך, אם תלמדו על אוטומט, לא תוכלו לנהוג על רכב בעל גיר רגיל.

מבחני תאוריה

חשיבותו של מבחן התאוריה קריטי ומקנה את השליטה שלכם בחוקי תנועה ויישומם בזמן נהיגה. כאמור, המטרה היא להשיג מבחן עיוני בהדגש על נהיגה בטוחה.

משך המבחן של התאוריה הינו 40 דק' בסגנון בחינה מרובה ("מבחן אמריקאי") כאשר רק תשובה אחת מתוך 4 נכונה. המבחן מתבצע על מחשב והשאלות לקוחות באופן מקרי ומתחלף בכל בחינה ובחינה.

את המבחן אפשר לעבור בכמה שפות כך שהשפה לא מהווה שום בעיה. אם יש לכם לקויות רלבנטיות לרבות ליקויי למידה, חשוב לציין ולהביא אישורים רלוונטיים בכדי להשיג הקלות בזמן אמת.

חשוב לציין כי במסגרת זו, תוכלו לקבל גם מבחן בעלפה אולם זו דורשת הוכחת ליקויים קשים וכך גם מסמכים חריגים.

אם הצלחתם לקבל מבחן בעלפה, הוא יתבצע באחד מסניפי הרישוי הקרובים לביתכם באמצעות מפקח מטעם רשות הרישוי.

מבחן התאוריה אליו אתם ניגשים מורכב מ30 שאלות. על התלמידים לענות על 26 שאלות נכון כאמור, מותר לשגות רק ב4 שאלות בכדי לעבור את המבחן בפועל.

מצב בו תהיינה 4 שאלות שעליהן עניתם לא נכון יזכה אתכם במבחן עם ציון נכשל. חשוב לציין, בבחינת שמע, מספק 25 שאלות בכדי להשיג ציון עובר.